Genel Parametre Tanımlama (Araçlar)

Fatura Çevirici - Eczane Çevirici ve Fiş Çevirici'ye ait parametre tanımlamalarının çoğu bu menü altında gerçekleşmektedir. Sırasıyla bunları tanıtmaya çalışalım.


Detay
Seçenekler

Fatura Çevirici - Eczane Çevirici ve Fiş Çevirici'ye ait parametre tanımlamalarının çoğu bu menü altında gerçekleşmektedir. Sırasıyla bunları tanıtmaya çalışalım.


Detay
Fiş Gruplandırma

Fiş gruplandırma ile fişlerinizi hangi tarih aralığına göre aktarım yapabilirsiniz.


Detay
Aktarım Seçenekleri - 1

Aktarım Seçenekleri - 1 bölümü ile Form BA/BS, Kdvsiz tutar yazma ve fiş satır açıklama bilgileri kontrolü sağlanmaktadır.


Detay
Aktarım Seçenekleri - 2

Aktarım Seçenekleri - 2 ile Fatura tutar kontrolü, TC kimlik numarası / vergi numarası kontrolü, luca aktarım osya ismi sor,, eşleştirme de hesap adını düzelt ve veriş kaçıncı satırda sonlanıyor vs. özelikleri yer almaktadır.


Detay
Gms.Net Api Ayarları

Gms.Net programın hesap planıyla entegre çalışabilmesi için bu uygulamanın aktif edilmesi gerekmektedir.


Detay
Akıllı Eşleştirme

Akıllı Eşleştirme ile cari hesap kodlarının daha hızlı eşleştirmesi için alış ve satış için kısıtlama kodları kullanılmaktadır.


Detay
Eta-Orka-Zirve Hesap Planı

Burada dikkat etmeniz gereken husus hesap planınızın bulunduğu klasörün yolunu göstermek. Özellikle hesap planını bir klasör altında barındırmalısınız. Hesap planınız masaüstünde olduğunda ve ya direkt C, D yerel disklerinde olduğunda hesap planınız gösteremeyebilirsiniz.


Detay
Diğer

Resimde de gösterildiği üzere bu seçenek seçili olduğunda aşağıda yer alan Fatura Dönüştürü Ekranı program ilk açıldığında gelmeyecektir. Seçili olmadığı durumda ise otomatik olarak açılışta ekra gelecektir.


Detay
Fatura Türü Tanımlama

Fatura Türü Tanımlama ile her programa ait farklı fatura türü tanımlaması yapılmaktadır.


Detay
Akıllı Cari Kod Bulma - Gözardı Kelimeler

Bu özellik sayesinde listede tanımlı olan kelimelerin geçtiği cari unvanlarda bu kelimeleri dikkate almadan filtreleme yapar. Örnek: Yeşil Mavi Yazılım San.Tic.Ltd.Şti. olan unvanda sadece Yeşil Mavi Yazılım olarak unvanı dikkate alarak arama yapmaktadır.


Detay

Eğitim Videoları

Yukarı