• Güncelleme  Programımızın güncellenmesi Yazılım ekibimizin tespit etmiş olduğu yeni mevzuta uygun eklentiler, SMMM'lerden gelen yeni SMMM Programlarını destekleme talepleri ve SMMM'lerin talep ettiği yeni özelliklerin eklenmesini içermektedir. Güncelleme ile ilgili taleplerinizi 0362 333 35 11 nolu telefondan, destek@faturacevirici.com veya ürün geliştirme anketimize katılın.

   

  Yeni Güncelleme Yükleme Adımları

  Yeni verisyon duyurusu yapıldığında bu versiyonda yapılan değişiklikler hakkındaki bilgiye Güncelleme Notları sayfasından ulaşabilirsiniz. Programınızı güncellemek için ise sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayınız. 

   

  Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indiriniz.      

  Kuruluma başlamadan önce ,

  oWindows XP kullanıcıları , "C:\Documents And Settings\%username%\Application Data\Yesilmavi Yazilim" klasörünün yedeğini almalıdır .

  oWindows 7-8 ve 10 kullanıcıları ise "C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Yesilmavi Yazilim"  klasörünün yedeğini almalıdır . Bu klasörleri bulamıyorsanız mutlaka gizli klasörleri göster seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

  Bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırıp işlemleri tamamlayınız.

  İkinci adımda aldığınız yedek klasörünü aynı yere kopyalayınız.

  Fatura Çevirici'yi masaüstündeki kısayoldan çalıştırınız . Sol altta versiyon kısmında yeni verisiyon numarasının yazdığından emin olunuz.  Not: Güncelleme işlemini yapamayacağınız durumlarda mutlaka destek ekibimizle irtibata geçerek destek alınız.