Fatura Çevirici Nedir?

Fatura Çevirici : “5 günlük işiniz 5 dakikaya iniyor” sloganıyla geliştirilmiş Serbest Mühasebeci Mali Müşavir yardımcı programıdır.
 
Bir Serbest Mühasebesi Mali Müşavir Bürosunun en zor, en sıkıcı işi nedir ? Derseniz herhalde herkes fatura işlemeyi ilk sıraya koyar . Hele bir de aylık ortalama 500 den fazla fatura kesen veya alımı olan bir mükellefin muhasebesini tutuyorsanız , bir elemanınız 2-3 gün boyunca bu mükellefin faturalarıyla uğraşacak demektir .
 
Yeşil Mavi Yazılım olarak bu iş yükünü ortadan kaldırmak amacıyla 2010 yılı başı itibariyle “Fatura Çevirici” isimli yazılımımızı geliştirdik.


Detay
Sistem Gereksinimleri

  • Windows XP Professional Service Pack 3, Windows Vista Home Premium ve üstü veya Windows 7 Home Premium veya üstü
  • 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci
  • Minimum 1 gigabayt (GB) RAM (32 bit) veya 1 GB RAM (64 bit)
  • 200 MB kullanılabilir sabit disk alanı
  • Minimum 1024 x 768 çözünürlük

 


Detay
Kurulum

Demo Versiyonu Nasıl Kullanabilirim ?

Ücretsiz Dene menüsünden Fatura Çevirici!yi indirip kurunuz. Fatura Çeviricinin kurulumunun tamamlanabilmesi için Microsoft .Net Framework ‘a ihtiyaç vardır. Şayet kurulum esnasında sorun yaşarsanız bu adresten gerekli güncellemeyi indirip çalıştırınız.Daha sonra tekrar “Fatura Çevirici” nin kurulum paketini çalıştırmayı deneyiniz.


Detay
Güncelleme

Programımızın güncellenmesi Yazılım ekibimizin tespit etmiş olduğu yeni mevzuta uygun eklentiler, SMMM'lerden gelen yeni SMMM Programlarını destekleme talepleri ve SMMM'lerin talep ettiği yeni özelliklerin eklenmesini içermektedir. Güncelleme ile ilgili taleplerinizi 0362 333 35 11 nolu telefondan, [email protected] veya ürün geliştirme anketimize katılın.

 

Yeni Güncelleme Yükleme Adımları

Yeni verisyon duyurusu yapıldığında bu versiyonda yapılan değişiklikler hakkındaki bilgiye Güncelleme Notları sayfasından ulaşabilirsiniz. Programınızı güncellemek için ise sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayınız. 


Detay

Eğitim Videoları

Yukarı